Říjen 2010

Po dlouhé době se zas ozývám...

31. října 2010 v 16:44 | Isabella-Bella |  Isabelly-Belly kecy
Ahoojky! No, tak po dlouhé době se zas ozývám... A ještě nám furt nezapojili net, páč teď jsem v kavárně a utrácím každou minutu za své kapesné... Net by nám měli zapojit asik v pondělí nebo v úterý, ale nic neslibuju... No nic... Jinak, jak se máte? Já byla od čtvrtka na moravě, a včera jsme slavili na narozky kámošky Halloween! :D (já vím že je dneska ale my jsme si ho udělali dřív :D) jsem šla za Jacka Sparrowa :D A fakt mazec... Pak možná sem dám několik videí a fotek, až nám půjde net... A co vy? Kde jste byli a co dělali? Těšíte se zítra do školy? Všechno popisovat do komentářů, jsem zvědavá! :D Dále.. Jsem hodně zklamaná :( Několik eSBének sem píšou reklamy třeba o hlasy a při tom ví, že jsem v pozastavení... A to mě rozčílilo... Taky jenom u jednoho eSBé, které mi napsalo že je kontrola Affs, tak vzkazuju :

Promiň, ale mám na blogu jasně napsáno, že je pozastaveno. Nevím, jestli jsem tu kontrolu vůbec stihla, nedívala jsem se na tvůj blog protože mě to docela naštvalo. Takže jenom jedno, nepiš mi prosím tě toto když mám blog v pozastavení a ty dobře víš, že se nezapíšu kvůli blbému netu.

No, takže vás prosím... Nepište podobné věci (reklamy, oznámení atd.) do komentářů v dobu, kdy víte, že prosbu vaší zprávy vyplnit nemůžu... Jistě, takové třeba obíhání a u toho povídání beru, to si i někdy ráda čtu, ale požadavky po mě chtít v době pozastavení blogu? To už je trochu přehnané, nemyslíte? Plánuju sem napsat až nam zapojej net článek, kde zase budu podrobně rozebírat tohle téma s požadavky... No, tak se s vámi loučím... PááVanity Fair outtakes

4. října 2010 v 16:34 | Isabella-Bella |  Fotky
Ještě si vzpomeňte na photoshoot pre Vanitiy Fair, který v rámci Eclipse propagácie nafotili Ashley, Dakota, Elizabeth, Bryce..Objavili sa dve fotky v lepšej kvalite :)


Blog pořád v pozastavení, ale za to pro vás čeká odměna :)

4. října 2010 v 16:26 | Isabella-Bella |  Blog
No,tak jsem se po dlouhé, nebo spíš delší době dostala na net :D Teď jsem v netové kavárně jako... No a přidám sem za chvilku pár článků :D Jinak, blog je pořád v pozastavení... Já vím, je to otravné... Ale nedá se s tím nic dělat. Už se těším, až nám zapojej net, páč mám pro vás jedno překvapení vymyšlené :D Ale to až nám zapnou net a blog opět bude běžet :) Takže... Jinak, jsem vděčná eSBénkům, kteří obíhají i přes to, že je blog v pozastavení :) Až se vrátím, tak teda předělám trochu blog mno... A taky to přeřazování z pozastavených do už normálně běžícíh blogů atd. ale to vše až pak... No jinak, jak se máte? :) Tak jak škole? My posledně skoro furt píšem písemky... Jasně,učitelé se domluvili a spikli proti nám! :D (myslím to všeobecně :D) No, tak já jdu přidávat další články :) Páá :)